RTÜK Lisans Gelişmesi

ÖNEMLİ DUYURU – 14.12.2021

Kardelen FM açıldığı 2001 tarihinden 2022‘ye kadar kesintisiz yayın hayatına devam etti. Onlarca Dj, Kardelen FM’de yetişti ve bugün bir çok ulusal Radyo’da yayın yapmaktalar. 21 yıllık tarihinde Türkiye’nin yaklaşık 1/3 ‘i bir şekilde Kardelen FM’i dinledi. Bir çok yerel ve ulusal radyoya ilham veren programlar meydana getirdi.

RTÜK, yeni çıkan kanun gereği İnternet Radyoları için lisans zorunluluğu getirmiş. İlgili lisans bedeli yaklaşık olarak tüm diğer giderlerle beraber 18.500 TL civarı bir rakama tekabül geliyor. Gönüllük esasına dayalı herhangi bir ticari faaliyeti olmayan Kardelen FM, bu sebeple bir süre yayınlarını üzüntüyle söylemek isterim ki durdurmak zorunda kalmıştır.

Gerçek Bir Dönemin Sonu mu?

Bir nesli büyüten Kardelen FM, bir şekilde azimle varlık çalışmalarına devam etti. Kardelen FM ayakta kalmaya ve temsil ettiği o ilk web radyo özelliğini korudu. Maalesef bugün bir dönemin son bulması ile karşı karşıya.

Sohbet odaları kullanıcılarının birlik olma süreciyle ilgili olarak “Private” ile iletişime geçebilirler.

Sohbet odaları bu kapanmadan etkilenmemektedir. Aktif açık kalmaya devam edecektir.

Kardelen FM Yönetimi Adına Tahir Dinç

18.500 TL Biriktirilmesi Gereken Rakam, Destek Ol

Tahir DİNÇ
Enpara
IBAN TR54 0011 1000 0000 0061 5974 46

Sponsor olan firmalarımız en az 10 yılığına Sponsorlarımız kısmında listelenecektir. İlgili detayları görüşmek için Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sponsor, Bağış Yapan Bilgileri

1) Vera Gelinlik Anasponsor